Gläser Zahl der Lose: 46
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1645049
11245
315
24000
Glass-objects
cca 1920 WMF Ikora fújt díszváza, anyagában színezett, több rétegű, jelzés nélkül, hibátlan, m:31,5 cm
1617367
11246
315
32000
Glass-objects
J.M. Pohl tervezte Moser borostyán váza, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 cm
1660669
11247
315
90000
Glass-objects
Lalique puncsos talpas kehely, formába öntött, csiszolt és maratott kristályüveg, jelzett (Lalique France), XX. század második fele, hibátlan / Lalique Antilles Grape Footed Bowl (Vase), hallmarked, perfect condition, m:29,5 cm
1661017
11248
315
32000
Glass-objects
J.M. Pohl tervezte Moser borostyán fedeles kehely, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22,5 cm
1612054
11249
315
Glass-objects
Romano Dona (1956-): Muranói fújt díszváza, több rétegű, jelzés nélkül, hibátlan, m:35 cm 1660831
11250
315
60000
Glass-objects
1081243
11251
315
24000
Glass-objects
Haida (cca 1910) váza, formába fújt, jelzés nélkül, nagyon apró csorbával, m: 34 cm / Haida Checz vase, very small cracked
1106858
11252
315
Glass-objects
Powolny sziluett váza, kézzel festett, hibátlan, jelzés nélkül, m:14 cm
1504243
11253
315
Glass-objects
Ókori görög jelenetes formába fújt díszváza, kézzel festett, kopott aranyozás, m:31 cm
1342206
11254
315
Glass-objects
Muranói flamingó figura, fúvott üveg, többrétegű, anyagában színezett, gravírozott jelzéssel, hibátlan, m:30cm /Murano flamingo glass figure with marks, good condition,
1504237
11255
315
Glass-objects
Dekoratív fújt váza, több rétegű, anyagában színezett, hibátlan, jelzés nélkül, m:27 cm
1647414
11256
315
Glass-objects
Dekoratív fújt kiöntő, több rétegű, anyagában színezett, hibátlan, jelzés nélkül, m:23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF