Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 350

Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Tapasztalatok vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner, 160 p. Harmadik kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti címlapot bekötötték, néhol javított kötéssel, kissé foltos lapokkal.
15759.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Göre Martsa lakodalma. Más elmondások is vagynak az könyvbe. Bp.,(1907), Singer és Wolfner, 158 p.. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
15760.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hamvas Béla: Scientia Sacra. Az őskori emberiség szellemi hagyománya. Bp., 1988, Magvető. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15761.

Rufpreis:
3 000 HUF

Binde Frigyes: Az utolsók. A világ bölcsei ellen írt 12 csodálatos történet. Bp., 1921m Berea. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban.
15762.

Rufpreis:
1 000 HUF

Arany János hátrahagyott versei. Arany János Összegyűjtött Munkái VII-VIII. kötet. Bp., én., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott vászon-kötésben, kissé kopott gerinccel.
15763.

Rufpreis:
3 000 HUF

Arany János elbeszélő költeményei. II. kötet: Buda halála. Murány ostroma. Katalin. Szent-László füve. Első lopás. Keveháza. Bolond Istók. Arany János összes munkái. III. kötet. Bp.,1883, Ráth Mór. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a hátsó borító kissé foltos, 167/168. oldal szakadt.
15764.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kemenes (Kempf) József: Homeros Iliasa. Bp., 1902  + UÖ: Homeros Odysseiája. Lampel R. Könyvkereskedése. Korabeli félvászon kötésben.
15765.

Rufpreis:
2 000 HUF

Illyés Gyula: Hetvenhét magyar népmese. Szántó Piroska rajzaival. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, a szennylapok és két lap kijár. (461-462., 475-476.) Első kiadás.
15766.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Tamási Áron Munkái. Bp.,1934, Révai. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
15767.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tamási Áron: Rügyek és reménység. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina-kötés, kissé foltos borítóval, a hátsó kötéstáblán a halinán kis hiány.
15768.

Rufpreis:
1 600 HUF

15769.

Rufpreis:
4 000 HUF

15770.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF