Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 350

Arany János összes munkái 1-2.,4. kötetek. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1.,3.,4. kötetek. Összesen hat kötet.  Bp.,1883-1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, két kötet lapélein ceruzás írással.
15746.

Rufpreis:
12 000 HUF

Arany János összes munkái 1-4.,8 kötetek. Összesen öt kötet.  Bp.,1883-1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, egy kötet kivételével (8. kötet) Endrényi és Társa díszkönyvkötészete címkével, kissé kopott, kissé sérült gerincekkel, kissé kopott borítóval.
15747.

Rufpreis:
10 000 HUF

15748.

Rufpreis:
6 000 HUF

Arany János összes munkái IV.,V.,VII.,VIII. kötet, összesen: 4 kötet. Bp.,1883-1885, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, pár gerinc kissé foltos.
15749.

Rufpreis:
8 000 HUF

Arany János levelezése író-barátaival. I-II. kötet. Bp.,1888-1889, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, a II. kötet elülső szennylapja szakadt.
15751.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Somogyváry Gyula műveinek 14 kötete.Virágzik a mandula I-II. kötet, És Mihály harcolt I-II. kötet, A pirossapkás kislány I-II. kötet, Ne sárgulj fűzfa I-II. kötet, És mégis élünk I-II. kötet., A Rajna ködbevész, A város meg a sárkány, Virrasztó a ködben, Versek. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, az egyik kötet borítójának sarka sérült, ragasztott.
15752.

Rufpreis:
10 000 HUF

Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1900, Pesti Napló, XLVIII+144 p.+ 8 t. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-kötés, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, az egyik tábla sarka sérült, a hátsó szennylap egyik sarka hiányos.
15753.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15754.

Rufpreis:
2 000 HUF

15755.

Rufpreis:
10 000 HUF

15756.

Rufpreis:
2 800 HUF

15757.

Rufpreis:
3 000 HUF

15758.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF