Arany János összes munkái 1-2.,4. kötetek. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1.,3.,4. kötetek. Összesen hat kötet. Bp.,1883-1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, két kötet lapélein ceruzás írással.
Arany János összes munkái 1-4.,8 kötetek. Összesen öt kötet. Bp.,1883-1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, egy kötet kivételével (8. kötet) Endrényi és Társa díszkönyvkötészete címkével, kissé kopott, kissé sérült gerincekkel, kissé kopott borítóval.
Arany János összes munkái IV.,V.,VII.,VIII. kötet, összesen: 4 kötet. Bp.,1883-1885, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, pár gerinc kissé foltos.
Arany János levelezése író-barátaival. I-II. kötet. Bp.,1888-1889, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, a II. kötet elülső szennylapja szakadt.
Somogyváry Gyula műveinek 14 kötete.Virágzik a mandula I-II. kötet, És Mihály harcolt I-II. kötet, A pirossapkás kislány I-II. kötet, Ne sárgulj fűzfa I-II. kötet, És mégis élünk I-II. kötet., A Rajna ködbevész, A város meg a sárkány, Virrasztó a ködben, Versek. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, az egyik kötet borítójának sarka sérült, ragasztott.
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1900, Pesti Napló, XLVIII+144 p.+ 8 t. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-kötés, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, az egyik tábla sarka sérült, a hátsó szennylap egyik sarka hiányos.