https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 350
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1691660
15867
312
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tasnádi Varga Éva: Alszik a rét. K. Lukáts Kató. Bp.,1972, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált haránt alakú leporelló-kötésben. 1692198
15868
312
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dumbó. Walt Disney. Fordította: Zsiga Ágnes. Bp.,1989, Egmont-Pannonia Film. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1690712
15869
312
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Babits Mihály: Jónás könyve. Bp., 1989, Pytheas Kft, Franklin Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés. 1947-es Nyugat kiadás reprint kiadása. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1692224
15870
312
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes mesekönyv tétel, 6 db: Andrée Bertino-Fredo Valla: 366 történet a világ csodáiról. Lorenzo Orlandi rajzaival. Fordította Rákosi Szilvia. Bp,1992, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Wilhelm Hauff:A kőszív. Rusz Lívia rajzaival. Fordította Rónay György. Bp.,1989, Polygon. Kiadói kartonált papírkötés. Móra Ferenc: Az aranyszőrű bárány. Reich Károly rajzaival. Bp.,1984, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Félix Salten: Bambi gyermekei. Fordította: Stark Ferenc. Szecskó Péter illusztrációival. Bp.,1992, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Lakatos Menyhért: Angárka és Busladarfi. Bp.,1978, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Gyurkovics Tibor-Schéner Mihály: A pápai mézesbábos. Bp.,1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1692017
15871
312
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Escher Károly-Vajda Miklós: Bajor Gizi. Bp.,1958, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1691845
15872
312
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tutsek Anna: Ágnes története. K. Sávely Dezső rajzaival. Bp., é.n., Dante,(Horványszky Viktor Rt.-ny.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza, kissé sérült fűzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1691696
15873
312
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Este van, este van. Arany János verséből gyerekeknek. Reich Károly rajzaival. Bp.,é.n., Móra. Kiadói kartonált haránt alakú leporelló-kötésben, kissé viseltes állapotban, laza fűzéssel, kopott.
Das Lot is nicht erreichbar
1692136
15874
312
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Angel Karalijcsev: Három mese. Fordította: Csíkhelyi Lenke. Illusztrált Ljuben Zidarov. hn-Bp., 1972, Izdatelsztvo Balgarszki Hudrozsnik-Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1692147
15875
312
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Angel Karalijcsev-Lacsezar Sztancsev-Lila Zacharjeva: Erdei hangverseny. Fordította: Pappné Tarczay Gizella. Illusztrált Ljuben Zidarov-Nikola Mircsev. Sofia, 1959, Bulgarski Hudojnik. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, megviselt állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1692067
15876
312
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A két kakas. Ukrán népdalok és mesék. Fordította Réz András. Rajzolta: Volodimir Vasziljevics Golozubov. Kijev, 1982, Veszelka. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1692156
15877
312
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Barabás Éva: Ballagnak az óvodások. Rajzolta: Gábor Éva. Bp.,1960, Minerva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1656544
15878
312
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lázár Ervin: Szegény Dzsoni és Árnika. Hegyi Gábor fotóival. Bp.,1983, Móra-Novotrade. Kiadói papírkötés. Hozzá tartozó társasjátékkal, és leírással, 38x55 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse