https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 350

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
A Veszprémi Vegyipari Egyetem humorának és diákhagyományainak enciklopédiája. I. kötet: Fejtermék. Szerk.: Bátori Imre, Ferencz Béla, Kothencz János. Veszprém, 1989, Veszprémi Vegyipari Egyetem. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. Megjelent 1500 példányban.
1
15819.

A Veszprémi Vegyipari Egyetem humorának és diákhagyományainak enciklopédiája. I. kötet: Fejtermék. Szerk.: Bátori Imre, Ferencz Béla, Kothencz János. Veszprém, 1989, Veszprémi Vegyipari Egyetem. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. Megjelent 1500 példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
S. Bokor Malvin: Árpádvér. K. Sávely Dezső képeivel ellátott kiadás. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.
1
15820.

S. Bokor Malvin: Árpádvér. K. Sávely Dezső képeivel ellátott kiadás. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Benedek Marcell: A magyar irodalom története. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
15821.

Benedek Marcell: A magyar irodalom története. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
P. Szathmáry Károly: Törökvilág Magyarországon. Szűnórák. Hasznos és mulattató olvasmányok könyvtára a serdülő ifjúság számára. I. kötet. Bp.,1887, Benkő Gyula,(Várnai L-ny. Szeged.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.
1
15822.

P. Szathmáry Károly: Törökvilág Magyarországon. Szűnórák. Hasznos és mulattató olvasmányok könyvtára a serdülő ifjúság számára. I. kötet. Bp.,1887, Benkő Gyula,(Várnai L-ny. Szeged.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kolligátum, öt különféle munkából, közte egy első kiadású, korai Eötvös József munkával:  [Eötvös József] B.E.J.: A házasulók. Pest, 1833, Hartleben Konrád Adolf,(Buda, M. Kir. Egyetem Betűivel,) 119 p. Az eredeti litografált címlapot is bekötötték, de az alsó szélén vágott.  Beaumarchais: Figaro házassága vagy egy napi boldogság. Vígjáték 5 felvonásban. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1877, Franklin, 240 p. Egy lap kijár (17/18.), az utolsó oldalon kis folt.  Beaumarchais: A sevillai borbély vagy haszontalan elővigyázat. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1881, Franklin, 143 p. Egy lap kijár, (143 p.) Berczik Árpád: Nézd meg az anyját. Bp., 1885, Franklin, 121+6 p. Berczik Árpád: Az igmándi kispap. Bp., 1883, Franklin, 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
1
15823.

Kolligátum, öt különféle munkából, közte egy első kiadású, korai Eötvös József munkával: [Eötvös József] B.E.J.: A házasulók. Pest, 1833, Hartleben Konrád Adolf,(Buda, M. Kir. Egyetem Betűivel,) 119 p. Az eredeti litografált címlapot is bekötötték, de az alsó szélén vágott. Beaumarchais: Figaro házassága vagy egy napi boldogság. Vígjáték 5 felvonásban. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1877, Franklin, 240 p. Egy lap kijár (17/18.), az utolsó oldalon kis folt. Beaumarchais: A sevillai borbély vagy haszontalan elővigyázat. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1881, Franklin, 143 p. Egy lap kijár, (143 p.) Berczik Árpád: Nézd meg az anyját. Bp., 1885, Franklin, 121+6 p. Berczik Árpád: Az igmándi kispap. Bp., 1883, Franklin, 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jablonkay Gábor (1874-1930): Taxonyi János S. J. XVIII. századbeli magyar író élete és erkölcstanító példatára. Irodalomtörténeti tanulmány. Kalocsa, 1910, Jurcsó Antal. Átkötött műbőr-kötés, az átkötésnél az eredeti borítót felhasználták. Jó állapotban. Ritka! Taxonyi János (1677-1746) jezsuita tanár, szónok életéről és munkásságáról.
1
15824.

Jablonkay Gábor (1874-1930): Taxonyi János S. J. XVIII. századbeli magyar író élete és erkölcstanító példatára. Irodalomtörténeti tanulmány. Kalocsa, 1910, Jurcsó Antal. Átkötött műbőr-kötés, az átkötésnél az eredeti borítót felhasználták. Jó állapotban. Ritka! Taxonyi János (1677-1746) jezsuita tanár, szónok életéről és munkásságáról.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
May Károly: A szkipetárok földjén. Útikalandok. Átdolgozta: Dr. Szabó Károly. Bp.,1922, Athenaeum, 240+2 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
1
15825.

May Károly: A szkipetárok földjén. Útikalandok. Átdolgozta: Dr. Szabó Károly. Bp.,1922, Athenaeum, 240+2 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyv tétel, 3 db:  Heltai Jenő: A néma levente. Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Illyés Gyula: Fáklyaláng. Bp.,1968, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés. Maurice Maeterlinck: Kék madár. Bp.,1961, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15826.

Vegyes könyv tétel, 3 db: Heltai Jenő: A néma levente. Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Illyés Gyula: Fáklyaláng. Bp.,1968, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés. Maurice Maeterlinck: Kék madár. Bp.,1961, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes német nyelvkönyvek és szótár tétel, 3 db: Helen Davies: Kezdők német nyelvkönyve. Fordította Adamik Lajos.  Dr. Báder Dezső-Könings Félix-Markó Ivánné-Radnai Ferencné: Német társalgási és külkereskedlmi nyelvkönyv. Halász Előd: Német-magyar kéziszótár.  Bp.,1969-1991, Akadémiai Kiadó-Közgazdasági és Jogi-Holnap. Különféle kötésben,változó állapotban. A Halász Előd kéziszótár rossz, széteső állapotban.
1
15827.

Vegyes német nyelvkönyvek és szótár tétel, 3 db: Helen Davies: Kezdők német nyelvkönyve. Fordította Adamik Lajos. Dr. Báder Dezső-Könings Félix-Markó Ivánné-Radnai Ferencné: Német társalgási és külkereskedlmi nyelvkönyv. Halász Előd: Német-magyar kéziszótár. Bp.,1969-1991, Akadémiai Kiadó-Közgazdasági és Jogi-Holnap. Különféle kötésben,változó állapotban. A Halász Előd kéziszótár rossz, széteső állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes orosz nyelvkönyvek és szótár tétel, 2 db: Hadrovics László-Gáldi László: Magyar-orosz kéziszótár. Bp.,1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.  Orosz nyelvtan a gimnáziumok számára. Bp., 1968, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
1
15828.

Vegyes orosz nyelvkönyvek és szótár tétel, 2 db: Hadrovics László-Gáldi László: Magyar-orosz kéziszótár. Bp.,1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Orosz nyelvtan a gimnáziumok számára. Bp., 1968, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Maurice Druon: Az elátkozott királyok II-VII. Fordította Gyáros Erzsébet, Kamocsay Ildikó. Bp.,1999-2006, Európa. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
1
15829.

Maurice Druon: Az elátkozott királyok II-VII. Fordította Gyáros Erzsébet, Kamocsay Ildikó. Bp.,1999-2006, Európa. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vegyes könyvtétel, 15 db Minilexikon diákoknak sorozat 9 kötete:  Fizika, Matematika (2x), Kémia, A magyar irodalom nagy alakjai, A világirodalom nagy alakjai, Történelmi fogalomtár, A világtörténelem évszámokban, A világtörténelem nagy alakjai. Bp.,én.,Diáktéka. Kiadói papírkötés. Puska sorozat diákoknak 5 kötete:  Hol található? Mikor született? Nagy gondolkodók?Ki csatája? Földi legek. Bp.,én., Laude Kiadó. Kiadói papírkötés.  Cziók Ede-Holics László- Dr. Korányi Erzsébet: Kis Hütte. Kézikönyv középiskolásoknak és leendő műszaki hallgatóknak. Bp.,1992, Springer Hungarica. Kiadói papírkötés.
1
15830.

Vegyes könyvtétel, 15 db Minilexikon diákoknak sorozat 9 kötete: Fizika, Matematika (2x), Kémia, A magyar irodalom nagy alakjai, A világirodalom nagy alakjai, Történelmi fogalomtár, A világtörténelem évszámokban, A világtörténelem nagy alakjai. Bp.,én.,Diáktéka. Kiadói papírkötés. Puska sorozat diákoknak 5 kötete: Hol található? Mikor született? Nagy gondolkodók?Ki csatája? Földi legek. Bp.,én., Laude Kiadó. Kiadói papírkötés. Cziók Ede-Holics László- Dr. Korányi Erzsébet: Kis Hütte. Kézikönyv középiskolásoknak és leendő műszaki hallgatóknak. Bp.,1992, Springer Hungarica. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse