Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 86

Lubbock, Sir John: A virág, a termés és a levél. Bp., 1889, K.M. Természettudományi Társulat. Egészvászon kötés, belül a gerincnél levált, kopottas állapotban.
15922.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Török Tibor: Fém-ötvözetek színképelemzése. Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai V. 50. füzet. Bp., 1945, Egyetemi Nyomda, 74 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott gerinccel.
15923.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egészséges csontok, izmok és ízületek Reader's Digest (szerk.) Tarsago Magyarország, 2006. Kiváló állapotban.
15924.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15925.

Rufpreis:
3 000 HUF

15926.

Rufpreis:
4 000 HUF

15927.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

15928.

Rufpreis:
1 000 HUF

15929.

Rufpreis:
4 000 HUF

15930.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Konkoly Kálmán: Magyar alkotók. Hírneves magyar tudósok, művészek, szakemberek műhelyéből. Bp., 1942. Singer. Kiadó, kopott papírkötésben
15931.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Stephen W. Hawking: Az idő rövid története a nagy bummtól a fekete lyukakig. Fordította: Molnár István. Bp.,1989, Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés.
15932.

Rufpreis:
1 200 HUF

15933.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF