Dr. Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., é.n., Szathmáryné Bánó Vilma Tudományos Könyvkiadó Vállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban.
Gombocz Endre: Rendszeres növénytan. 1-2. köt. Pécs, 1925-1927, Danubia. Papírkötésben, jó állapotban (Tudományos gyűjtemény 14., 25.). Papírkötésben, jó állapotban.
Kuhnt, Paul: Der Käfersammler. Mit 117 Abbildungen. Leipzig, 1912, Theod. Thomas Verlag. Félvászon kötés, kopottas állapotban / half linen binding, little damaged condition
Dr. Augustin-Dr. Jávorka-Giovannini-Rom: Magyar gyógynövények I-II. Bp., 1948, Földművelésügyi Minisztérium. Papír és félvászon kötés, egyik kötet széteső, a másik jó állapotban.