cca 1920-2001 Vegyes folyóirat tétel, 22 db, különféle folyóiratok: Pesti Napló, Napkelet, Magyar Kultúra, Filmvilág, Film-Színház-Muzsika, ...stb. Változó, többnyire szakadozott állapotban.
cca 1923-1932 SS Duilio az első olasz nagy óceánjáró hajó prosketusa, Navigazione Generale Italiana, számos fotóval, olasz nyelven, a lapok között feliratozott hártyapapírral, 12 sztl. lev. / cca 1923-1932 Brochure of SS Duilio the first italian super ocean liner, Navigazione Generale Italiana, with black and white photos, in Italian language.
1924 A megfagyott muzsikus. A Királyi József Műegyetem építész hallgatóinak évkönyve. XIV. évf. Bp., Apostol-ny. Papírkötés, kissé szakadozott borítóval, korabeli reklámokkal. Megjelent 500 példányban. Számozatlan példány.
1924-1925 Képes kis lap. Szerk.: Havas István. I. évf. 3-22. szám. II. évf. 1-2. szám. Átkötött félvászon-kötés, a borítója kopott, a gerince sérült, a 12. szám kijár, és foltos, az I. évfolyam címlapja után a második évfolyam két száma következik, majd a folytatódik az első számmal.
1925 Annuaire Statistique Hongrois. XXVII., XXVIII.,XXIX.,XXX. évf. 1919,1920,1921,1922. Szerk. és kiadja M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, volt könyvtári példány, francia nyelven. Magyar Statisztikai Évkönyv 1919-1922 évfolyamainak francia nyelvű kiadása.
cca 1926 Hivatalos ajánlás és megrendelőlap a testnevelési felügyelőkhöz a Levente-könyvtárak létesítésével kapcsolatban, a hátoldalán a Levente-könyvtár-típusok hivatalos jegyzékével, hajtásnyomokkal, Bp., Athenaeum, 47x31 cm.
1926 Testnevelési utasítás II. rész, testnevelési és sportágak 10. füzet (evezés, turistáskodás, stb.), az Országos Testnevelési Tanács kiadványa, 146p