Drucksachen

Zahl der Lose: 273

1940 Gáznaptár, tűzött papírkötésben, színes illusztrációkkal
13644.

Rufpreis:
1 000 HUF

1940 Magyaroország Tiszti Cím- és Névtára. XLVII. évf. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp.,1940, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, sérült, hiányzó gerinccel, laza fűzéssel.
13645.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1940 Képes Vasárnap 1940. szeptember 20., 39. szám, szakadozott papírkötésben, benne számos érdekes írással Erdély visszatéréséről, valamint fekete-fehér fotókkal Marosvásárhely és Szászrégen városaiba való bevonulásról+ Erdélyi bevonulás emlékére emléklap és lap Marosvásárhely visszatért bélyegzésekkel
13646.

Rufpreis:
3 000 HUF

1941 A Riadó! a Légoltalmi Liga lapja V. évfolyamának 15. száma
13647.

Rufpreis:
1 200 HUF

1941 Pesti Hírlap naptára 1941. Erdély. Bp., Pesti Hírlap Rt. Illusztrált kiadói papírkötésben, 96-100 oldalak hiányoznak.
13648.

Rufpreis:
1 600 HUF

13649.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1941 A budapesti Németbirodalmi Főreáliskola érettségi bizonyítványa
13650.

Rufpreis:
1 000 HUF

1941 Postás szaknaptár. A magyar királyi posta alkalmazottainak tájékoztató könyve, és névtára az 1941. évre. Bp., 1941, Főposta. Kiadói egészvászon kötésben
13651.

Rufpreis:
1 000 HUF

1941 Beszámoló az 1941. február 9-én tartott fertálymesteri eskütételi ünnepélyről és az egri negyedmesteri testület díszközgyűlésről. Közzéteszi: Angyal Lajos. Eger, Egyházmegyei Szent János Nyomda. Papírkötésben, jó állapotban.
13652.

Rufpreis:
1 800 HUF

1941Fity Firitty operett kottája, Vogel Eric tervezte art deco borítóval, 31x24 cm
13653.

Rufpreis:
1 000 HUF

1941 A Soproni Hírlap és a soproni Székely Nyomda jegyzetfüzete, sok soproni cég reklámjával
13654.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1941 Automobiltechnische Zeitschrift 44. évf. Stuttgart, Franckh'sche Verlag, 638 p. Átkötött egészvászon-kötés, megviselt állapotban, foltos, ceruzás aláhúzásokkal, intézményi bélyegzővel, német nyelven.
13655.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF