1940 Magyaroország Tiszti Cím- és Névtára. XLVII. évf. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp.,1940, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, sérült, hiányzó gerinccel, laza fűzéssel.
1940 Képes Vasárnap 1940. szeptember 20., 39. szám, szakadozott papírkötésben, benne számos érdekes írással Erdély visszatéréséről, valamint fekete-fehér fotókkal Marosvásárhely és Szászrégen városaiba való bevonulásról+ Erdélyi bevonulás emlékére emléklap és lap Marosvásárhely visszatért bélyegzésekkel
1941 Budapest Székesfőváros Utcáinak Utiránymutató Zsebkönyve és Címtára. Szerk.: Dr. Török Antal. Egészvászon-kötés, a borító kissé kopott, de egyébként jó állapotban.
1941 Postás szaknaptár. A magyar királyi posta alkalmazottainak tájékoztató könyve, és névtára az 1941. évre. Bp., 1941, Főposta. Kiadói egészvászon kötésben
1941 Beszámoló az 1941. február 9-én tartott fertálymesteri eskütételi ünnepélyről és az egri negyedmesteri testület díszközgyűlésről. Közzéteszi: Angyal Lajos. Eger, Egyházmegyei Szent János Nyomda. Papírkötésben, jó állapotban.