1935-1936 A szentesi M. Kir. Állami Horváth Mihály Gimnázium értesítője az 1935-1936. iskolai évről. Közzéteszi Járay Imre igazgató. Szentes, 1936, Szent Imre Nyomda (Bérlő Csernus Lukács Imre). Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, 135 p.
1935 Az Est 25 éves jubileumi lapszáma, szerk.: Dr. Mihályfi Ernő, Vaszary János tervezte címlappal, számos érdekes aktuális, történelmi vonatkozású,képes írással, papírkötésben, jó állapotban.
1936 Jenei Gusztáv és Czakó Elemér, a Kir. M. Egyetemi nyomda igazgatójának saját kézzel aláírt kártyái amelyet a Hóman-Szekfű: Magyar történet c. könyvének egy csendőr százados részére küldött díszpéldányához mellékelt. 6 db
1937 Arday Pénzügyi Könyve. A Magy. Kir. Pénzügyőrség és az összes pénzügyi közegek számára. Ötvennyolcadik évfolyam. Szerk.: Kleszky Gyula. Bp., Kleszky Gyula. Egészvászon-kötésben, kopott borítóval, gyűrött elülső előzéklappal, az elülső borítóra címkét ragasztottak, hiányzó melléklettel.
1937 Magyar Írás. Irodalomi, művészeti, kritikai társadalmi folyóirat és figyelő. VI. évfolyam 1-10. számok. (A 4. szám hiányzik.) Tornalja, Kazinczy Könyv-, és Lapkiadó Szövetkezet. Papírkötés, változó állapotban, némelyik szám borítója, gerince szakadozott, de belül alapvetően jó állapotban, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. A csehszlovákiai magyar irodalmi élet egyik jelentős folyóirata volt (1932-1937) között. 1937 után a lap megszünt. Utolsó évfolyam, majd nem teljes évfolyam, az 4. (áprilisi) szám hiányzik.