cca 1900-1910 Grande Caffé Faraglia Roma illusztrált szecessziós menűkártyája, Duilio Cambellotti (1876-1960) olasz művész illusztrációjával, litográfia, Roma, Novissima-ny., sérült, 21x13 cm./ cca 1900-1910 Menu of Grand Caffé Faraglia Rome, with art nouveau illustration by Duilio Cambelotti (1876-1960), italian artist, litography, Rome, Novissima, damaged, 21x13 cm.
cca 1900 Wien 26 látványos bécsi képet és panorámáképet tartalmazó leporelló füzet. A képek a hajtásnál néhol elváltak, de mind jó állapotban vannak, ragasztott egészvászon kötésben. / Wien leporello with 26 images. All are spectacular, Parted at folds. In repiared linen binding. 18x12 cm
1900 Magyar Iparművészet. III. évfolyam. 1900. Szerk.: Fittler Kamil. Főmunkatárs Györgyi Kálmán. Bp., 1900, Magyar Iparművészeti Társulat, 362+2+XXXI p.+6 melléklet+Krieger Béla: Luna, eozin szobor a Zsolnay gyárban, rézkarc. Számos egészoldas, és szövegközti illusztrációval, közte számos szecesszióssal. Kiadói díszes, festett, illusztrált, zöld virágmintás egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, kissé kopottas borítóval, kopottas, kissé sérült gerinccel, három az oldalakra ragasztott illusztrációt kiszedtek. (150., 187. oldalak, Walter Crane kiállítás plakátja (362+2. oldal.)) Benne számos érdekes írással, köztük az elhunyt Zsolnay Vilmosról (1828-1900), a párizsi világkiállításról, a budai palota Szent István-terméről.
1901 A Marosvármegyei Ipaegyesület kitüntető díszoklevele Wekerle Lászlóné részére. Nagyméretű litografált oklevél, a rajzon Máramarossziget látképével, valamint fontosabb ipari létesítményekkel. Két javított beszakadással, de szép állapotban / 1901 Maros county Industry Alliance Large lithographic warrant with the image of Maramarossziget 85x60 cm