Tétel

Rufpreis:

11 000 HUF

13

Beschreibung:

Wáli István: Római imperatorok tüköre, melly Julius tsászártól fogva, az mostani példássan uralkodó II. Josef tsászárig meg-mutattya. Posony-Kassa, 1778, Landerer Mihály, 1+6+326+18 p. Számos szövegközti rézmetszetű érmeképpel, rajta a császárok arcképével. Korabeli egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a címkép, a címlap és az első lap javított, a címképen és a címlapon kis lyukakkal./ Leather-binding, with little bit worn cover, with little bit damaged spine, with repaired title image, and title page, with little holes on the title image, title page, and first page, in Hungarian language.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor