Aradi vértanúk albuma. Szerk.: Varga Ottó. Bp., 1892, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált Leszik Károly által készített, szép állapotú egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Első egy-két lapon kis folttal. Szép példány.