cca 1900 Filigrán ezüst (Ag.) berakásos sétapálca (nemesfából), monogrammal a tetején (RJ), jelzés nélkül, h:75 cm / wooden walking stick with silver decoration
Retró szovjet vasútmodell tétel: vasútállomás (Pionerskaya), bakterház 7 db különféle vagon, zománcozott fém, kis sérülésekkel, lepattanásokkal, motor nélkül, kopásokkal, jelzettek / Soviet railway models, with faults
cca 1900 A három kínai szerencse isten: Fu, Lu és Shou, faragott festett csont, kopás nyomokkal, m: 13-15 cm (3×) / The Sanxing, Fu, Lu, and Shou, carved bone figures
XX. sz. eleje: Nagyméretű gramofon fém tölcsérrel, működő, szép állapotban. Új tűvel, tartalékkal, egy lemezzel. Jelképes áron / Gramophone in nice condition. From low starting price.