Neogrády Antal (1861-1942): Szeretett Margitkám. 1887. Akvarell, papír, foltos, jelzett (Tonid), Az akvarell egy Neogrády Antal által írt hosszú levél (négy oldalas) első oldalán szerepel. A címzett felesége Telepy Margit (Telepy Károly festő lánya). Kis szakadással és folttal. 18x11,5 cm.