Juwelen Zahl der Lose: 97
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1636125
19074
309
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukorfogó, jelzett, h:10,5 cm, nettó:32 g 1535661
19075
309
Jewellery
Ezüst(Ag) női gyűrű markazit kövekkel(hiányos), jelzett, méret: 51, nettó: 4,5 g / Silver ring 4,5 g
1685707
19076
309
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) monogramos tejszínes kiöntő, jelzett, m: 5 cm, nettó: 44,4 g 1659625
19077
309
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) szitakötő bross rózsakvarccal és gyönggyel, jelzés nélkül, 3,5x4,5 cm, bruttó: 14,1 g 1679348
19078
309
Jewellery
Ezüst(Ag) mini füles kiöntő, jelzett, m: 4,7 cm, d: 5 cm, nettó: 27,3 g 1617080
19079
309
38000
Jewellery
1660677
19080
309
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc párbajtőr medállal, jelzett, h: 38 cm, nettó: 2,9 g 1658785
19081
309
Jewellery
Szecessziós ezüst (Ag.) desszertes kis kanál párban (2db), jelzett, h:13,5 cm (2×), nettó:46 g 1524537
19082
309
Jewellery
1643805
19083
309
Jewellery
Ezüst(Ag) art deco cigarettatárca, bakelit gombbal, jelzett, mesterjeggyel (BJ), 11x8 cm, nettó: 150 g
1617077
19084
309
34000
Jewellery
Arany (Au.) 14 k gyűrű korund kővel, jelzett (szovjet), méret: 63, bruttó: 5 g 1618162
19085
309
Jewellery
Ezüst (Ag) art deco cigarettatárca, belül aranyozott, jelzett, mesterjeggyel (BK) 11x8 cm, nettó: 182 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF