Juwelen Zahl der Lose: 97
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1685672
19061
309
Jewellery
Ezüst(Ag) "San Feliu de Guixols" koronás díszkanál, jelzett, h: 11 cm, bruttó: 9,8 g 1685679
19062
309
Jewellery
Ezüst(Ag) "Liechtenstein" koronás díszkanál, jelzett, h: 10,2 cm, bruttó: 7,4 g 1685682
19063
309
Jewellery
Ezüst(Ag) nyilazó Ámor fülbevalópár, jelzett, 0,8x0,8 cm, nettó: 0,9 g 1685187
19064
309
4200
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos pancer nyaklánc, jelzett, h: 51 cm, nettó: 16,4 g
1685159
19065
309
4200
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla szemes nyaklánc, jelzett, h: 48 cm, nettó: 16,1 g 1685163
19066
309
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív, részben aranyozott szemű nyaklánc, jelzett, h: 54 cm, nettó: 26,5 g
1685696
19067
309
Jewellery
Ezüst(Ag) tengeri csillag fülbevalópár, jelzett, 3,8x2,3 cm, nettó: 4,6 g 1685260
19068
309
Jewellery
Ezüst(Ag) antik bécsi kerek tálka, jelzett, d: 10 cm, nettó: 47 g 1682839
19069
309
2200
Jewellery
Ródiumozott ezüst(Ag) mandzsettagomb pár, jelzett, 12,4 g 1655647
19071
309
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) csíptető-fogó, jelzett, nettó: 16,5 g 1681373
19072
309
11000
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc borostyán kővel, jelzés nélkül, nettó: 18 g 1681485
19073
309
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű és karkötő borostyán kővel, jelzett, bruttó: 41 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF