Juwelen

Zahl der Lose: 97

Ezüst(Ag) "San Feliu de Guixols" koronás díszkanál, jelzett, h: 11 cm, bruttó: 9,8 g
19061.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) "Liechtenstein" koronás díszkanál, jelzett, h: 10,2 cm, bruttó: 7,4 g
19062.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) nyilazó Ámor fülbevalópár, jelzett, 0,8x0,8 cm, nettó: 0,9 g
19063.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) lapos pancer nyaklánc, jelzett, h: 51 cm, nettó: 16,4 g
19064.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Ezüst(Ag) dupla szemes nyaklánc, jelzett, h: 48 cm, nettó: 16,1 g
19065.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Ezüst(Ag) masszív, részben aranyozott szemű nyaklánc, jelzett, h: 54 cm, nettó: 26,5 g
19066.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) tengeri csillag fülbevalópár, jelzett, 3,8x2,3 cm, nettó: 4,6 g
19067.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) antik bécsi kerek tálka, jelzett, d: 10 cm, nettó: 47 g
19068.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ródiumozott ezüst(Ag) mandzsettagomb pár, jelzett, 12,4 g
19069.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
10

Antik ezüst (Ag.) csíptető-fogó, jelzett, nettó: 16,5 g
19071.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Ezüst (Ag.) nyaklánc borostyán kővel, jelzés nélkül, nettó: 18 g
19072.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Ezüst (Ag.) gyűrű és karkötő borostyán kővel, jelzett, bruttó: 41 g
19073.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF