Juwelen Zahl der Lose: 97
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1685228
19049
309
Jewellery
Ezüst(Ag) vasmacskás karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 2,1 g 1685258
19050
309
Jewellery
Ezüst(Ag) pálcikás karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 3,5 g 1685458
19051
309
Jewellery
Ezüst(Ag) korpuszos kerszt függő, jelzett, 3,3x1,5 cm, nettó: 1,5 g 1685488
19052
309
Jewellery
Ezüst(Ag) Nofretete fej függő, kopott jelzéssel, 3x1,5 cm, nettó: 2 g 1685504
19053
309
Jewellery
Ezüst(Ag) zöld köves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 6,9 g 1685507
19054
309
Jewellery
Ezüst(Ag) kopt kereszt függő, jelzett, 3x1,5 cm, nettó: 1,7 g 1685511
19055
309
Jewellery
Ezüst(Ag) modern fazonú ovális, köves függő, jelzett, 2,8x1,8 cm, bruttó: 5,1 g
1685518
19056
309
Jewellery
Ezüst(Ag) szív függő, jelzett, 2x1,4 cm, nettó: 1,1 g
1685532
19057
309
Jewellery
Ezüst(Ag) 2 db aranyozott teáskanál, jelzett, h: 14 cm, nettó: 39 g
1685642
19058
309
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 4,7 g 1685447
19059
309
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) levél alakú hamutálka, jelzett, 9x5,5 cm, nettó: 18,5 g 1685668
19060
309
Jewellery
Ezüst(Ag) "San Gottardo" koronás díszkanál, jelzett, h: 10 cm, bruttó: 7,7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF