Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 327

Weisz Zsuzsa (1925-): Árvíz a földeken. Rézkarc, papír, jelzett 30x40 cm
10265.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wéber Gyula (?-?): Balatonfüred, részlet a strandról. Olaj-pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×25 cm
10266.

Rufpreis:
1 200 HUF

Wiettinghoff Evald (1826-1882): Relief portré 1865. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 35×35 cm
10267.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10268.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Zala jelzéssel: Vár a tájban. Olaj, vászon. Jelzett.  Jó keretben. 40x50 cm
10269.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Zala jelzéssel: Folyópart. Olaj, vászon. Jelzett.  Jó keretben. 40x50 cm
10270.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zana jelzéssel: Kompozíció. Olaj, vászon, 60×100 cm
10271.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10272.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Aratás után. Rézkarc, papír, jelzett, 27×35 cm
10273.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zichy jelzéssel: Hajótöröttek. Olaj, vászon, festék lepattanással, 70×100 cm
10274.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ziffer jelzéssel: Templom tornyok. Olaj, vászon, 50×70 cm
10275.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zorkóczy jelzéssel: Nyár a mezőn. Olaj, vászon, keretben, 63×95 cm
10276.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF