Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 327

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Erdei út. Rézkarc, karton, jelzett, 29×40 cm
10253.

Rufpreis:
1 200 HUF

Varsányi Pál (1902-1990): Kecske. Alumíniummetszet, papír, jelzett, 31×40 cm
10254.

Rufpreis:
2 000 HUF

Varsányi Pál (1902-1990): Aktok tanulmány rajz. Tus, papír, jelzett, 26×37 cm
10255.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vasvári jelzéssel: Vitorlás. Olaj, karton, 48×38 cm
10256.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Vaszary jelzéssel: Virágcsendélet. Kréta, papír, üvegezett keretben, 29×23 cm
10257.

Rufpreis:
3 000 HUF

Végh András (1940-): Két ablak. Olaj, farost, jelzett, 80×60 cm
10258.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Vida Judit (?- ):Illúziók nélkül '96, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 13×14 cm
10259.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vigh István (1936 - ): A Hortobágyi Kilenclyukú híd. Tus-akvarell, papír, jelzett, 21×30 cm
10260.

Rufpreis:
4 000 HUF

10261.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vinkler László (1912-1980): Dunakanyar. Vegyes technika, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 50×70 cm
10262.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Vladár Csaba (1962-): Krisztus töviskoronával. Olaj, fatábla, jelzett, keretben, 29×19 cm
10263.

Rufpreis:
3 000 HUF

Walter Grössl (1923-2006): Waldlerpaar bei Kollnburg um 1810, rézkarc, papír, jelzett, 25×18 cm
10264.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF