Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 327
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1593537
10253
307
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Erdei út. Rézkarc, karton, jelzett, 29×40 cm
1664261
10254
307
Varsányi Pál (1902-1990): Kecske. Alumíniummetszet, papír, jelzett, 31×40 cm 1664346
10255
307
Varsányi Pál (1902-1990): Aktok tanulmány rajz. Tus, papír, jelzett, 26×37 cm 1663869
10256
307
Vasvári jelzéssel: Vitorlás. Olaj, karton, 48×38 cm
1661334
10257
307
Vaszary jelzéssel: Virágcsendélet. Kréta, papír, üvegezett keretben, 29×23 cm 1600302
10258
307
36000
Végh András (1940-): Két ablak. Olaj, farost, jelzett, 80×60 cm
1666253
10259
307
Vida Judit (?- ):Illúziók nélkül '96, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 13×14 cm 1617942
10260
307
Vigh István (1936 - ): A Hortobágyi Kilenclyukú híd. Tus-akvarell, papír, jelzett, 21×30 cm 1545429
10261
307
1495089
10262
307
38000
Vinkler László (1912-1980): Dunakanyar. Vegyes technika, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 50×70 cm
1599856
10263
307
Vladár Csaba (1962-): Krisztus töviskoronával. Olaj, fatábla, jelzett, keretben, 29×19 cm 1658722
10264
307
Walter Grössl (1923-2006): Waldlerpaar bei Kollnburg um 1810, rézkarc, papír, jelzett, 25×18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF