Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 327
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1661079
10205
307
Scheiber jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír, kis szakadással, 39×29 cm 1665829
10206
307
Scheiber jelzéssel: Jazz. Pasztell, papír, keretben, 65×50 cm 1616634
10207
307
Simon Zoltán (1950-): Pár. Ceruza, papír, jelzett, 29×20 cm
1663847
10208
307
8500
1644955
10209
307
Somlai Vilma (1938-2007): Gesztenye. Színes linó, papír, jelzett, 47×34 cm
1640910
10210
307
Somlai Vilma (1938-2007): Nyárvégi mozgásban. Akvarell, papír, jelzett, 33×48 cm
1629268
10211
307
40000
1169338
10212
307
30000
1495400
10213
307
1495390
10214
307
1646210
10215
307
4800
Sz jelzéssel: Pipázó tengerész. Színes ceruza, papír, üvegezett keretben, 51×28 cm
1632406
10216
307
Szatmáry Ottó (?-?): Hegyvidéki táj. Olaj, karton, keretben, 46×66 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF