Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 327

Szatmáry Ottó (?-?): Hegyvidéki táj kis házzal. Olaj, karton, keretben, 46×66 cm
10217.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szántó Lajos (1890-1965): Férfi portréja, szén, papír, jelzett, paszpartuban, 21,5×17 cm
10218.

Rufpreis:
3 000 HUF

10219.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szántó jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, papír, 36×24 cm
10220.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szász jelzéssel: Kalapos szülők. Tus, papír, 27×11 cm
10221.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szász jelzéssel: Merengők. Tus, papír, 27×11 cm
10222.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szász jelzéssel: Álmodók. Filc, papír, 25×12 cm
10223.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Vadászgyík. Vegyes technika, papír, jelzett, 30×42 cm.
10224.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012):Madarak. Vegyes technika, papír, jelzett, 30×42 cm.
10225.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Hárman. Olaj, karton, jelzett, keretben, 50×90 cm.
10226.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szelle Kálmán (1890-1977): Mobil kikötő. Akvarell, papír, jelzett, 29×30 cm
10227.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szennik György (1923-2007): Zivatar után, rézkarc, papír, jelzett, 29×48,5 cm
10228.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF