Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n., Élet és Egészség. Második kiadás. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Dr. Rudolf Mehmke: Leitfaden zum graphischen rechnen. Sammlung Mathematisch-Physikalischer Lehrbücher. 19. Leipzig-Berlin, 1917, B.G. Teubner. Kiadói papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
Dr. Rohracher Huber: Karakterológia. Fordította: Szőllősy Győző. Bp., 1942, Novák Rudolf és Társa. Harmadik, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott külső borítékkal, de belül jó állapotban.
Vegyes orvosi könyvek, 3 db: Fertőző betegségek megelőzése. Szerk.: Tesity Jánosné. II. kiadás, Gyógyszertan és gyógyítás. I. kötet.Gyógyszertan, méregtan, gyógyszerrendelés. Szerk.: Issekutz Béla. Ötödik, teljesen átdolgozott kiadás., Formulae Normales. Szabványos vényminták. Szerk.: Kedvessy György. Hatodik kiadás. Különféle kiadásban, és kötésben. Változó állapotban, az egyikben jegyzettel.
Sure Barnett: Az élet intézői. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, X+2+350 p.+ XVI t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói vászonkötésben, kiadói szakadozott, részben hiányos papír védőborítóban. Jó állapotban.
Honti Jenő: Kis séták a nagy természetben. Sárosi Ödön rajzaival. Könyvbarátok kis könyvei. Bp., 1938, Magyar Könyvbarátok, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés.
Kerékgyártó Árpád, Mohay Ádám: A természet élő világa. A gimnázium és leánygimnázium V. osztálya számára. A képeket Vezényi Elemér, Csapody Vera rajzolta. Bp.,1905, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, és borítóval.
Dr. Bexheft Ármin: Egészségtan. Az elemi népiskolák V.-VI. osztálya számára. Bp., é.n., Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, javított gerinccel, a címlap hátoldalán tollas-ceruzás bejegyzéssel, foltos lapokkal.
Dr. Müller Vilmos: Az asthma gyógyítása. Bp., é.n., Novák Rudolf és Társa, 64 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borító leszakadt, és hiányzik, az elülső borító leszakadt a könyvtestről, de belül jó állapotban.
Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.