Bumm Ernő: A szülészet alapvonalai. Ford. Dr. Kubinyi Pál és Dr. Kovács Richárd. Ajánlást írt hozzá Tauffer Vilmos. A kilenczedik német kiadás szerint kibővítette és sajtó alá rendezte dr. Kubinyi Pál. Bp., 1915, Franklin. Második, magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas, sérült borítóval, sérült kötéssel, a könyvtest elvált a borítótól, foltos lapokkal.
Klinikai therapia 1-2. kötet. Szerk.: Dr. Müller Vilmos. A Modern Orvostudomány Kézikönyve. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az I. kötet gerince kissé sérült, de egyébként jó állapotban, Dr. Némethy Géza orvos névbélyegzőjével.
A Richter Gedeon Rt. 100 éves története. Szerkesztette: Kapronczay Károly dr. - Magyar László dr. Bp., 2001, Medicina Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, újszerű állapotban.
Jean FInot: A fajok problémája. Szociológiai Könyvtár. Fordította Dr. Zalai Béla. Bp., 1909, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
A tartós stressz szerepe a betegségek kialakulásában. A multidiszciplináris endokrinológia helye a megelőzésben és a gyógyításban. Szerk.: Dr. Molnár Ildikó. Debrecen, 2008, Dr. Kenézy Gyula Kórház 3. sz. Belgyógyászat Alapítványa. Kiadói papírkötés.