Hoffmann Pál: A római jog külszerü történelme és a római perjog. Pest, 1866. Heckenast Gusztáv. 672p. A római jog történelme és institutióinak. I. kötete. Unicus! A kötetben néhol ceruzával aláhúzások. Korabeli, aranyozott gerincű, kissé sérült egészvászon kötésben.
1915. évi törvénycikk. Magyar Törvénytár. Jegyzetekkel ellátta Dr. Térfy Gyula. Bp., 1916, Franklin. Kiadói félbőr kötés, gerincnél és a hátsó kötéstábla sérült, kopottas állapotban.
Hatályos jogszabályok gyűjteménye 1945-1987. Szerk.: Petrik Ferenc, Raft Miklós. 1-8. köt. Bp., 1988-1989, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. + Változások mutatója a hatályos jogszabályok gyűjteményéhez 1988-1989. Összeáll.: Liskáné Nagy Anna, Glatt Gábor. Bp., 1990, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.
Magyar Jogászegyleti Értekezések 273-276 sz. XXXV. kötet 1.-4. füzet. 1. füzet: Dr. Balogh Jenő: Fayer László emlékezete. 2. füzet: A Magyar Jogászegylet bűntetőjogi bizottságának tanácskozásai. A büntető-novella tervezete tárgyában. III. füzet. 3. füzet: Dr. Moravcsik Ernő Emil: A tanuzási képességről. 4. füzet: A sztrájk jogalapja. Bp., 1907, Magyar Jogászegylet, 27+184+42+186 p. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, ceruzás aláhúzásokkal.