Az 1909-dik Évi Országgyűlési Törvénycikkek. Elsőrangú szakférfiak közreműködése mellett jegyzetekkel, utalásokkal és magyarázatokkal ellátva. Hatályon kívül helyezések, helyettesítések, módosítások, kiegészítése és az 1909. évi országgyülési törvénycikkek betűsoros tárgymutatóival. Bp., 1909, Ráth Mór, X+528 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső szennylap kijár, intézményi bélyegzővel.
Elzett Művek 1976-1980 Kollektív Szerződése+Elzett Művek 1976-1980 Kollektív Szerződésének I-II. sz. összevont módosító függeléke. h.n.,é.n., FMNYV dunaújvárosi telepe, 224+26 p. Kiadói egészvászon-kötés, és kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Az 1897. évi törvények gyüjteménye. Bp., 1908, M. Kir. Belügyministerium. Főbizományos Toldi Lajos Könyvkereskedő, Pest Könyvnyomda Rt., CVI+390 p. Korabeli kissé kopottas félbőr-kötés, intézményi bélyegzővel.