Drucksachen Zahl der Lose: 230
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1592782
12550
304
Printed Materials
1938 Magyar Női Szemle. Folyóirat. A szellemi pályán működő nők lapja. Szerk.: Dr. Magyary Zoltánné Dr. Techert Margit. IV. teljes évfolyam, 1-12 számok. Pécs, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt. Korabeli egészvászon-kötés, valamegyi szám borítóját bekötötték. Magyar feminista folyóirat. Jó állapotban./ 1938 Hungarian Woman's Review. Hungarian feminist review, full year, in good condition, in Hungarian language.
1474357
12551
304
100
Printed Materials
1938 A Globus Nyomdai Műintézet Rt. asztali naptárához tartozó papírállvány, szakadt, foltos állapotban, 34x24 cm 1338695
12552
304
Printed Materials
1938 Gletschergarten in Luzern. Luzern, C. J. Bucher. Érdekes képekkel. Papírkötésben, jó állapotban, 43 p.
1637300
12553
304
2200
Printed Materials
1939-1944 3 db nyilas újság: Magyarság, Magyarság útja. Vecsés és vidéke. 1517970
12554
304
Printed Materials
1939 Budapesti Építőmesterek Ipartestülete VII. évkönyv. Szerk.: Fridrich F. Géza. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel. Jó állapotban.
1561281
12555
304
Printed Materials
1939 Jelenkor. Társdalmi, politikai és kulturális, antifasiszta lap. Szerk.: Katona Jenő. I. évfolyamának 4. száma, 12p. Jó állapotban.
1639230
12556
304
Printed Materials
cca 1940 Budapest II. Római gyógyszertár receptboríték 1638977
12557
304
Printed Materials
cca 1940 Nationalsozialistische Monatshefte röplap, 10x14 cm.
1391027
12558
304
100
Printed Materials
cca 1940-1950: Vegyes tétel, 3 db.: Magyar Királyi Államvasutak Telefon Üzlet-táviratlap, 2 db. Kaposvári Cukorgyár Kiosztó jegyzéke, 1 db.
1635767
12559
304
Printed Materials
1940-44 Széchenyi, Kossuth és Erdély emléklapok alkalmi bélyegzésekkel 1635710
12560
304
Printed Materials
1940 A Szatmármegyei Közlöny két száma a visszatért Erdély híreivel 1627046
12561
304
Printed Materials
1940 Kincses Kalendárium. XLIV. évf. Bp., Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval, szövegközti feke-fehér fotókkal, korabeli reklámokkal illusztrálva.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF