https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 230
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1623594
12586
304
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1956 Magyarország helységnévtára. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1372075
12587
304
0
100
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1956 2 db újság a forradalom időszakából vegyes állapotban 1561467
12588
304
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1956 Akvárium és Terrárium. I. évf. 1. szám., 1956. szeptember-október. Tűzött papírkötés, szakadt borítóval, a kötés elvált a borítótól. 1623284
12589
304
0
4600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1958-1959 Pipolin les gaies Images N.15-27. 12 szám. Korabeli félvászon-kötésben, francia nyelven./ Contemporary half-linen-binding, in French language.
Das Lot is nicht erreichbar
1235158
12590
304
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1960-70 Magyar, retró csokoládépapírok, különböző méretben, 10db / chocolate papers
Das Lot is nicht erreichbar
1235156
12591
304
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1960-70 Magyar, retró csokoládépapírok, különböző méretben, 10db / chocolate papers 1235163
12592
304
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1960-70 Magyar, retró csokoládépapírok, különböző méretben, 10db / chocolate papers
Das Lot is nicht erreichbar
1501875
12593
304
0
800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1961-1962 A Magyar Grafika c. folyóirat 1962. 6. évfolyamának 1-6. száma és A szép magyar könyv 1961 kiadvány egybe kötve, egészvászon kötésben. 1559872
12594
304
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 13-20. Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés. Szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1559874
12595
304
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 21-29. (Kivéve 23. szám.) Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés, a 23 szám hiányzik. Szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1607657
12596
304
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1962 A Jereván étterem esti étlapja. Hajtásnyomokkal
Das Lot is nicht erreichbar
1635848
12597
304
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1967-2004 Vegyes pornó- és erotikus újság tétel, összesen 15 db. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse