https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 230

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1936 Az Árverési Közlöny 17. évf. 4 rendkívüli száma benne az aukció részletei, árak,fotók, Papírkötésben.
1
12538.

1936 Az Árverési Közlöny 17. évf. 4 rendkívüli száma benne az aukció részletei, árak,fotók, Papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936 a Handicap 30 éves jubileumi albuma ingyenes melléklete, ismertető füzet, 48 p.
1
12539.

1936 a Handicap 30 éves jubileumi albuma ingyenes melléklete, ismertető füzet, 48 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1937, 43 A pozsonyi Barázda c. néplap egy száma.és a kézdivásárhelyi Székely Újság egy száma
1
12540.

1937, 43 A pozsonyi Barázda c. néplap egy száma.és a kézdivásárhelyi Székely Újság egy száma

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1937 Országos Mezőgazdasági Címtár. V. kötet. (Tiszántúl.) Szerk.: Vitéz Czeglédy Béla, Dr. Gesztelyi Nagy László, Kiss Elemér, Kulin István, Dr. Ormándy János. Kaposvár, Kultura Könyvnyomda, VI+688+52 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kissé sérült kötéssel, az elejéről 6 lap kijár, köztük a címoldal.
1
12541.

1937 Országos Mezőgazdasági Címtár. V. kötet. (Tiszántúl.) Szerk.: Vitéz Czeglédy Béla, Dr. Gesztelyi Nagy László, Kiss Elemér, Kulin István, Dr. Ormándy János. Kaposvár, Kultura Könyvnyomda, VI+688+52 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kissé sérült kötéssel, az elejéről 6 lap kijár, köztük a címoldal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1937 Az Est hármas könyve. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, viseltes borítóval, kopottas gerinccel, kisé hiánnyal a borítón, de belül jó állapotban.
1
12542.

1937 Az Est hármas könyve. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, viseltes borítóval, kopottas gerinccel, kisé hiánnyal a borítón, de belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1937 Testvér! Az ígéretekből elég volt! A Fajvédő Szocialista Párt röplapja, 10x8 cm
1
12543.

1937 Testvér! Az ígéretekből elég volt! A Fajvédő Szocialista Párt röplapja, 10x8 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1937 A Benkő Bank rt. és a M. kir. Osztálysorsjáték sorsjátékainak reklámnyomtatványa
1
12544.

1937 A Benkő Bank rt. és a M. kir. Osztálysorsjáték sorsjátékainak reklámnyomtatványa

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1938 Irredenta iskolai füzet, viseltes borítóval, 20x16 cm
1
12545.

cca 1938 Irredenta iskolai füzet, viseltes borítóval, 20x16 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1938 Pécsi Krasznay Sak körtársas vacsora meghívója, 1938. október 15-re.
1
12546.

1938 Pécsi Krasznay Sak körtársas vacsora meghívója, 1938. október 15-re.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1938 Az Árverési Közlöny 19. évf. 1 rendkívüli száma benne az aukció részletei, árak,fotók,  Papírkötésben.
1
12547.

1938 Az Árverési Közlöny 19. évf. 1 rendkívüli száma benne az aukció részletei, árak,fotók, Papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1938 Vegyes a felvidék visszatérésével foglalkozó korabeli nyomtatvány tétel, 5 db, (Ünnep V. évf. 22. sz., Esztergom és vidéke 59. évf. 87. sz., Nemzeti Ujság 1938. november 20., Képes Hírlap LXI. évf. 152.,188. szám), változó, többnyire szakadozott állapotban.
1
12548.

1938 Vegyes a felvidék visszatérésével foglalkozó korabeli nyomtatvány tétel, 5 db, (Ünnep V. évf. 22. sz., Esztergom és vidéke 59. évf. 87. sz., Nemzeti Ujság 1938. november 20., Képes Hírlap LXI. évf. 152.,188. szám), változó, többnyire szakadozott állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1938 A Nemzeti Egység Pártjából kilépett képviselők kiáltványa. 2 oldalas 32x44 cm
1
12549.

1938 A Nemzeti Egység Pártjából kilépett képviselők kiáltványa. 2 oldalas 32x44 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse