https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 230
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1639270
12538
304
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1936 Az Árverési Közlöny 17. évf. 4 rendkívüli száma benne az aukció részletei, árak,fotók, Papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1637644
12539
304
0
2400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1936 a Handicap 30 éves jubileumi albuma ingyenes melléklete, ismertető füzet, 48 p.
Das Lot is nicht erreichbar
1637448
12540
304
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1937, 43 A pozsonyi Barázda c. néplap egy száma.és a kézdivásárhelyi Székely Újság egy száma
Das Lot is nicht erreichbar
1605465
12541
304
0
6000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1937 Országos Mezőgazdasági Címtár. V. kötet. (Tiszántúl.) Szerk.: Vitéz Czeglédy Béla, Dr. Gesztelyi Nagy László, Kiss Elemér, Kulin István, Dr. Ormándy János. Kaposvár, Kultura Könyvnyomda, VI+688+52 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kissé sérült kötéssel, az elejéről 6 lap kijár, köztük a címoldal.
Das Lot is nicht erreichbar
1562493
12542
304
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1937 Az Est hármas könyve. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, viseltes borítóval, kopottas gerinccel, kisé hiánnyal a borítón, de belül jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1263505
12543
304
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1937 Testvér! Az ígéretekből elég volt! A Fajvédő Szocialista Párt röplapja, 10x8 cm 1635451
12544
304
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1937 A Benkő Bank rt. és a M. kir. Osztálysorsjáték sorsjátékainak reklámnyomtatványa
Das Lot is nicht erreichbar
1625088
12545
304
0
800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1938 Irredenta iskolai füzet, viseltes borítóval, 20x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1637418
12546
304
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1938 Pécsi Krasznay Sak körtársas vacsora meghívója, 1938. október 15-re.
Das Lot is nicht erreichbar
1639272
12547
304
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1938 Az Árverési Közlöny 19. évf. 1 rendkívüli száma benne az aukció részletei, árak,fotók, Papírkötésben. 1637556
12548
304
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1938 Vegyes a felvidék visszatérésével foglalkozó korabeli nyomtatvány tétel, 5 db, (Ünnep V. évf. 22. sz., Esztergom és vidéke 59. évf. 87. sz., Nemzeti Ujság 1938. november 20., Képes Hírlap LXI. évf. 152.,188. szám), változó, többnyire szakadozott állapotban. 1637833
12549
304
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1938 A Nemzeti Egység Pártjából kilépett képviselők kiáltványa. 2 oldalas 32x44 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse