Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 348
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1608799
10205
303
Réti Mátyás (1922-2002): Kálavirág, színezett linó, karton, jelzett, 33×26 cm 1570986
10206
303
Réti Mátyás (1922-2002): Siklós, színezett linó, karton, jelzett, foltos, 26×35 cm 1632838
10207
303
Riesz Adalbert Béla (1901-?): Virágcsokor, olaj, vászon, jelzett (A. Riez), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 45×33,5 cm
1628612
10208
303
8500
Rippl-Rónai József (1861-1927): Agarak. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 24×16,5 cm 1628617
10209
303
8500
Rippl-Rónai József (1861-1927): Gondolkodó. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 24×16,5 cm
1628526
10210
303
RN jelzéssel: Miramare-kastély, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 13×21 cm
1628524
10211
303
RN jelzéssel: Canal Grande, Trieszt, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 19×11 cm
1609018
10212
303
Rony jelzéssel: Velence. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 9×17 cm 1539369
10213
303
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Emlékképek. Vegyes technika, karton, jelzett, 83×58 cm 1628602
10214
303
Ruzicskay György (1896-1993): Földművesek. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24x18 cm 1630199
10215
303
Sassy jelzéssel: Ablak előtt. Akvarell, papír, 31×19 cm 1629636
10216
303
Schreiber jelzéssel: Ajándék, színes linó, papír, jelzett a linón, 26×23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF