Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 348
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1634186
10217
303
H. Schindler (?-?): Maria am Gestade, Wien, rézkarc, jelzett, 11x8 cm. 1629559
10219
303
Simon Zoltán (1950-): II. János Pál. Rézkarc, papír, jelzett, 18x12 cm
1629562
10220
303
Simon Zoltán (1950-): Fekvő test. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 49×37 cm
1549920
10221
303
Sinda Nándor (1893-?): Régi konyha. Olaj, falemez, jelzett, antik keretben, 25×35 cm
1605003
10222
303
Somlai Vilma (1938-2007): Zöld kertajtó I., olaj, farost, hátulján pecséttel jelzett, 33×36 cm
1567802
10223
303
Somlai Vilma (1938-2007): Asztali csendélet. Linó, papír, jelzett, 38×30 cm
1598807
10224
303
Somlai Vilma (1938-2007): Tavaszi virágzás, olaj, farost, hátulján jelzett, 25×30 cm 1596009
10225
303
Somlai Vilma (1938-2007): Vörös fák, tempera, papír, hátulján pecséttel jelzett, 32×37 cm 1629268
10226
303
40000
1553056
10227
303
36000
Stein János (1874-1944): Szénaboglya a távolban. Olaj, vászon (piszkos), jelzett, keretben, 16×44 cm
1495400
10228
303
1495390
10229
303
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF