Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 348
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1605013
10181
303
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Ősmagyarok esküje a Holdvilágárokban, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 42×59 cm 1627497
10182
303
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej, akvarell, papír, jelzés nélkül, 29×20 cm 1627489
10183
303
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej, akvarell, papír, jelzett, szélein sérült, 29×20 cm
1605008
10184
303
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Sokalakos, tempera, karton, jelzett, 21,5×37 cm 1603394
10185
303
2200
Novák Lajos (1927-1989): Táj, rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/82), paszpartuban, 31,5×41,5 cm 1574458
10186
303
40000
1465813
10187
303
1615025
10188
303
Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25,5×35 cm
1628369
10189
303
Pál Mária (?-?): Virágcsendélet, akvarell, papír, jelzett, 46×33 cm 1628331
10190
303
Pál Mária (?- ): Szénásszekér, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23,5×33,5 cm 1598169
10191
303
Pessek István (?-?): Patak part. Rézkarc, papír, jelzett, 22×16 cm
1473850
10192
303
30000
Peterdi Gábor (1915-2001): Szolnok 1930. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 45×65 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF