Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 348
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1628532
10133
303
Koch Vilmos (1927-2006): Alföld, olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
1628566
10134
303
Kokas jelzéssel: Falu szélén, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 49×32 cm
1615835
10135
303
5500
Koleszár György (?-?): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 17×26 cm 1629256
10136
303
Kolozsváry jelzéssel: Vágtató nyilasok. Olaj, sérült, vászon, keretben, 60×80 cm 1565876
10137
303
1549925
10138
303
1598127
10139
303
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Robbanás. Rézkarc,karton, jelzett, 26×19 cm
1584623
10140
303
1628422
10141
303
Kondor Béla (1931-1972): A fuvolás álma, hidegtű, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 16,5×9 cm 1606729
10142
303
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció Léopold Sédar Senghor: A martalóság álldozatai c. verséhez. Fametszet, paszpartuban, hátoldalán feliratozva,13,5x11 cm
1629108
10143
303
Konecsni Zsizsi (1911-2000): Kardvirág. Rézkarc, jelzett. 40x30 cm
1631162
10144
303
11000
Kopasz Márta (1911-2011): Kopasz Márta metszetei. Linó metszetekkel ( 16 db), jelzettek, dedikálással (!), 33×22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF