1911 Színházi Figaro. 1911.november 11., I.évf. 10. szám. Szerk.: Szegedy Lajos. Kolozsvár, Gámán János Örököse Könyvnyomdája. Kolozsvári színházi lap.
1912 Kincses Kalendárium. A gyakorlati élet általános utmutatója. XVI. évf. Bp., Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Ujságvállalata. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, sérült, viseltes gerinccel, egy-két helyen korabeli bejegyzéssel, korabeli reklámokkal illusztrálva.
1916 A Pesti Hírlap naptára az 1916. szökőévre. 26. évf., Szerk. Schmittely József. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, fekete-fehér fotókkal, térképekkel, és reklámokkal illusztrálva, a napoknál ceruzás bejegyzésekkel.
1917 Miskei és monostori Thassy Elemér (1861-1917) halálozási értesítője. Drávatamási. Nádosy, Forgách, Pongrácz, és Perczel atyafisághoz köthető dunántúli (Zala, Somogy megye), és Heves megyei földbirtokos család sarja.
1918 A Pozsonyi Vendéglősök és Kávésok szakirányú tanonciskolájának értesítője az 1917-1918. iskolai évről. Közli Tichy Lajos. Pozsony, 24 p., 19x12 cm
1918 Pesti Hírlap naptára az 1918. közönséges évre. Szerk.: Schmittely József. 28. évf. Bp., Légrády. Fekete-fehér fotókkal, a háborúra vonatkozó térképekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, javított gerinccel és kötéssel, hiányzó előzéklapokkal, a címoldal lyukas, a január hónap oldala foltos, néhány korabeli bejegyzéssel.