cca 1920-1940 Vegyes nyomtatvány tétel, összesen 10 db, főként reklám nyomtatványok, többek közt Gerő és Győry redőny- és lakatosárugyár, Schmidt Adolf mérleg üzem, Kovács János üvegcsiszoló, vegyes minőségben
1921 A Kisgazdapárt és a Habsburgok trónvesztése. Kószó István, Kováts J. István, Dömötör Mihály a nemzetgyűlésen, Nagyatádi Szabó István beszéde Kossuth sírjánál. Bp., 1921, Ker. Kisgazda- és Földmívespárt, 40 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, az elülső borító szakadt, a hátsó borító hiányzik, a gerince ragasztott, javított.
1922 A Magyar Királyi Államvasutak Hivatalos Lapja, teljes évfolyam 1-75. szám, szerkeszti: Dr. Bogsch Aladár, egybekötve, félvászon kötésben / 1922 Hungarian State Railways official journal, in half-linen bindind
1924-1925 Képes kis lap. Szerk.: Havas István. I. évf. 3-22. szám. II. évf. 1-2. szám. Átkötött félvászon-kötés, a borítója kopott, a gerince sérült, a 12. szám kijár, és foltos, az I. évfolyam címlapja után a második évfolyam két száma következik, majd a folytatódik az első számmal.
1927 A Magyar Szent Korona Országainak helységnévtára. 1927. évi kiadás. I. rész: Csonka-Magyarország. Szerk.: Dr. Halász Lajos, Várady Károly. Bp., 1926, Fővárosi Nyomda Rt., 132 p.Átkötött papírkötés, az eredeti borító rákasírozták a borítóra.
1928 Der Baumeister. Monatsheft für Architektur und Baupraxis. XXVI. évfolyam 1-6,9-12.+Melléklet 2-6,9-12+Táblák 1-6,8-25,28-63,84-93. München, Georg D. W. Callwey. Átkötött kopottas félvászon-kötés, kijáró lapokkal, fekete-fehér fotókkal, német nyelven. Nem teljes. Hiányos./ XXVI Year 1-6,9-12.+Appendices 2-6,9-12.+ Tables 1-6,8-25,28-63,84-93. München, Georg D. W. Callwey. Half-linen-binding, with worn cover, some pages are coming out, with black and white photographs, in german language. Not complete!