Tétel

Katalognummer:

12655.
Beendet 303. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD

Beschreibung:

1918 Pesti Hírlap naptára az 1918. közönséges évre. Szerk.: Schmittely József. 28. évf. Bp., Légrády. Fekete-fehér fotókkal, a háborúra vonatkozó térképekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, javított gerinccel és kötéssel, hiányzó előzéklapokkal, a címoldal lyukas, a január hónap oldala foltos, néhány korabeli bejegyzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb