Baedeker, Karl: Die Riviera das südöstliche Frankreich. Korsika. Leipzig, 1906, Verlag von Karl Baedeker. Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Soproni utikalauz. Szerk.: Dr. Gimes Endre. Sopron, 1960, Győr-Sopron Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés, a borítón hajtásnyommal, kis sérüléssel.
Széchényi Zsigmond: Afrikai tábortüzek. Vadásznapló kivonatok 1932-1934. Budapest, 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó, 306 p. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban. Első kiadás.
A. E. Johann: 40000 kilométer az ismeretlen Ázsián keresztül. Fordította Benedek Marcellné. Budapest, é.n., Dante. Átkötött félvászon kötés. Fekete-fehér fényképekkel.
Barátosi Balogh Benedek: Dai Nippon. Kelet csodái. Bp.,(1906), Magyar Kereskedelmi Közlöny. Második kiadás. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítója javításra szorul, az elülső és a hátsó kötéstábla levált a gerincről, a borító kissé kopottas állapotban, de belül jó állapotban. Eredeti litografált kiadói papír védőborítóval, a széleinél kissé rongyos.
Tarnóczi János: Amiről a Józsefvárosi harangok beszélnek. A budapesti Szent József plébániatemplom, plébánia és városrész története. Blieszner Ágoston józsefvárosi prépost-plénános előszavával. Bp., 1933, Szent József Egyházközség. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
Dr. Biró Zoltán: Amerika. Magyarok a modern csodák világában. Hegedüs Loránt előszavával. Bp., 1929, Novek R. és Társa. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.