Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, kissé szakadozott, kissé kopottas papírborítóval, de belül jó állapotban.
Hulej Endre, Ö. Kovács József: Wéber Ede és Helvécia. Egy svájci polgár Magyarországon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal. h.n., é.n., Helvéciai Állami Gazdaság. Megjelent 3000 példányban.
Vegyes helytörténeti könyvtétel, 4 db: Istenes József: "Szent a küszöb..." Petőfi szülőházának története. Bp., é.n., Révai. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval. Fitz Jenő: Középkori romkert. Székesfehérvár, 1979, István Király Múzeum. Kiadói papírkötés. Kozák Károly: Az egri vár története. Vezető a gótikus palota kiállításához. Dobó István Vármúzeum. Eger, 1981, Heves Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés. Kőszeg. Bp., 1958, Múzeumok Központ Propaganda Irodája. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
Vegyes könyvtétel, 3 db: Dr. Darnay-Dornay Béla, Dr. Zákonyi Ferenc: Balaton útikalauz. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. Dr. Horváth Detre: Pannonhalma útikalauz. h.n., 1961, Győr-Sopron Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés. Fertőd Útikalauz. Sopron, 1963, Győr-Sopron Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
A Világjárók sorozat 3 kötete: Gilder, William H.: A "Jeanette" pusztulása; Rummel, Walter von: Napsütötte országokban; Berger, Arthur: Az örök tavasz szigetein. Bp., é. n., Franklin. Vászonkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.