Artur Fürst, Alexander Moszkowski: Az élő világ csodái. Fordította: Dr. Fülöp Zsigmond. Bp., é.n.,Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, és borítóval, kissé sérült fűzéssel, hiányos ex libris-szel.
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1939. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben.
Dr. Róna Zsigmond: Éghajlat. II. Magyarország éghajlata. Budapest, 1909, K. M. Természettudományi Társulat, 696 p. Átkötött félvászon kötés. Megviselt állapotban.
Sigmond Elek: Mezőgazdasági chemia. Bp., 1904, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Papírkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Rhorer László: Physika. Egyetemi és főiskolai hallgatók számára Bp., 1922, Universitas. Számos ábrával. Korabeli félvászonkötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel. A gerincét korábban megerősítették.
Scheriber, Guido: Lehrbuch der darstellenden Geometrie nach Monges 'Geometrie descriptive' vollständig bearbeitet. Erste Lieferung. Karlsruhe und Freyburg, 1828. Herderschen Kunst- und Buchhandlung. 210p. 33 kőnyomatos táblával és egy címképpel. KIadói papírkötésben, gerince sérült, foltos. / With 33 lithographic tables and a table of Monge, stained, in original paper binding, with damaged spine.