Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 55

Artur Fürst, Alexander Moszkowski: Az élő világ csodái. Fordította: Dr. Fülöp Zsigmond. Bp., é.n.,Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, és borítóval, kissé sérült fűzéssel, hiányos ex libris-szel.
15595.

Rufpreis:
1 200 HUF

A belgyógyászat kézikönyve II. kötet. Szerk.: Dr. Müller VIlmos. Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kopott gerinccel.
15596.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15597.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15598.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

15599.

Rufpreis:
1 600 HUF

15600.

Rufpreis:
1 600 HUF

15601.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF