Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 138
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1549960
15096
301
Books: Travelling, Local History
Szabó Tibor - Nagy Péter: Az Europa Nostra-díjas szegedi Kárász utca és Klauzál tér. Szeged, 2007, Bába Kiadó. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
1601512
15097
301
1618045
15098
301
Dávid Gyula, Mikó Imre: Petőfi Erdélyben. Bukarest, 1972, Kriterion. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
1617366
15099
301
Vita Zsigmond: Jókai Erdélyben. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1567033
15100
301
Patkó Imre - Rév Miklós: Vietnam. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Vászonkötésben, jó állapotban.
1567028
15101
301
Großpietsch, Walter: Fahrt zum Himalaja. Lipcse, 1979, Brockhaus. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1567012
15102
301
Filchner, Wilhelm: Kínából Indiába. A Huang-hótól az Indusig. Bp., [1943], Athenaeum. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. 1612250
15103
301
Ezerszínű Magyarország. Az illusztrációkat Muray Róbert, a fejléceket Gudics József, a fedőlapot Cselényi József rajzolta. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó, 429 p.+XXXII t. Az utazás az új Magyarországon második, átdolgozott és bővített kiadása. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
1593100
15104
301
Polonia. Vier Jahreszeiten. Varsó, é. n., n. n. Számos fekete-fehér fényképpel. Vászonkötésben, jó állapotban.
1617350
15105
301
Norbert Fryd: Mosolygó Guatemala. Utirajzok, útiképek. Fordította Zádor Margit. Bp., 1960, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés. 1617447
15106
301
Dr. Jakucs László: Aggtelek. (Miskolc),1975, BAZ Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1547021
15107
301
Riccordo di Roma. Cento Vedute Classiche di Roma. Roma, é.n., Enrico Verdesi. Kiadói fűzött papírkötés, fekete-fehér fotókkal, olasz nyelven. Jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF