https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 138

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Fremdenführer von Florenz und seiner Umgebung. Florenz, 1914, Francesco Pineider. 50. kiadás. Kiadói fűzött papírkötés, megviselt állapotban, a fűzés erőssen meglazult, és a könyvtest elvált a borítótól, térképpel illusztrálva, német nyelven./ Paperbinding, in German language, in poor condition.
1
15120.

Fremdenführer von Florenz und seiner Umgebung. Florenz, 1914, Francesco Pineider. 50. kiadás. Kiadói fűzött papírkötés, megviselt állapotban, a fűzés erőssen meglazult, és a könyvtest elvált a borítótól, térképpel illusztrálva, német nyelven./ Paperbinding, in German language, in poor condition.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karl Baedeker: Unteritalien, Sizilien, Sardinien, Malta, Tripolis, Korfu. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1936, Verlag von Karl Baedeker, LXXVIII+530 p. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borító némileg kopott. Az előzéklap ceruzával firkált. / Cloth binding, in german language.
1
15121.

Karl Baedeker: Unteritalien, Sizilien, Sardinien, Malta, Tripolis, Korfu. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1936, Verlag von Karl Baedeker, LXXVIII+530 p. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borító némileg kopott. Az előzéklap ceruzával firkált. / Cloth binding, in german language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
L. V. Bertarelli: Mittelitalien. Florenz und Rom. Griebens Reiseführer 202. Berlin-Milano, 1927, Grieben-Touring Club Italiano. Kiadói egészvászon kötés, viseltes borítóval, sok térképpel gazdagon illusztrálva. / Linen-binding, it illustrated with lot of maps, in german language.
1
15122.

L. V. Bertarelli: Mittelitalien. Florenz und Rom. Griebens Reiseführer 202. Berlin-Milano, 1927, Grieben-Touring Club Italiano. Kiadói egészvászon kötés, viseltes borítóval, sok térképpel gazdagon illusztrálva. / Linen-binding, it illustrated with lot of maps, in german language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A. D. Tani: Neuer Führer Durch Rom und Umgebung. Róma, [1928], Enrico Verdesi. Második kiadás. Kiadói papírkötés, feket-fehér fotókkal, térképekkel illusztrált kiadás, német nyelven. / Paperbinding, in German language.
1
15123.

A. D. Tani: Neuer Führer Durch Rom und Umgebung. Róma, [1928], Enrico Verdesi. Második kiadás. Kiadói papírkötés, feket-fehér fotókkal, térképekkel illusztrált kiadás, német nyelven. / Paperbinding, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
La Hongrie. D'Hier et d'aujourd'hui. Bibliothéque Hongroise. Paris, 1932, Les Oeuvres Représentatives. Kiadói illusztrált papírkötésben, fekete-fehér illusztrációkkal, francia nyelven./ Paperbinding, in French language.
1
15124.

La Hongrie. D'Hier et d'aujourd'hui. Bibliothéque Hongroise. Paris, 1932, Les Oeuvres Représentatives. Kiadói illusztrált papírkötésben, fekete-fehér illusztrációkkal, francia nyelven./ Paperbinding, in French language.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Hohe Tatra mit den wichtigsten Touren in der Niederen Tatra, den Zentral- und Westkarpathen. Berlin, 1931, Grieben Verlag (Grieben Reiseführer 47). Számos térképmelléklettel. Papírkötésben, gerincén apró sérüléssel, jó állapotban.
1
15125.

Hohe Tatra mit den wichtigsten Touren in der Niederen Tatra, den Zentral- und Westkarpathen. Berlin, 1931, Grieben Verlag (Grieben Reiseführer 47). Számos térképmelléklettel. Papírkötésben, gerincén apró sérüléssel, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karl Baedeker: Oesterreich bis Triest bis zur Ungraisch-Galizischen Grenze. Lipcse, 1887, Karl Baedeker. 21. kiadás, VIII+282 p. Kiadó aranyozott egészvászon-kötés, térképekkel illusztrálva. /Line-binding, in German language.
1
15126.

Karl Baedeker: Oesterreich bis Triest bis zur Ungraisch-Galizischen Grenze. Lipcse, 1887, Karl Baedeker. 21. kiadás, VIII+282 p. Kiadó aranyozott egészvászon-kötés, térképekkel illusztrálva. /Line-binding, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Felső Olaszország. Szerk.: Németh Andor. Bp., 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata (Lloyd útikönyvek). Számos térképmelléklettel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1
15127.

Felső Olaszország. Szerk.: Németh Andor. Bp., 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata (Lloyd útikönyvek). Számos térképmelléklettel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Illustrierter Führer durch die Bundeshauptstadt Wien und Umgebung. Woerl's Reisehandbücher. Leipzig, é.n. (1922), Woerl's Reisebücher-Verlag, 162+2 p.+2 t. XXI. kiadás. Kiadói papírkötésben, két térképpel, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
1
15128.

Illustrierter Führer durch die Bundeshauptstadt Wien und Umgebung. Woerl's Reisehandbücher. Leipzig, é.n. (1922), Woerl's Reisebücher-Verlag, 162+2 p.+2 t. XXI. kiadás. Kiadói papírkötésben, két térképpel, német nyelven./ Paperbinding, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Mátéka Béla: Filléres Budapesti Kalauz. Budapesti történelmi és művészeti emlékeinek népszerű ismertetése. Bp., 1933, Dr. Vajna György és Társa. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
1
15129.

Dr. Mátéka Béla: Filléres Budapesti Kalauz. Budapesti történelmi és művészeti emlékeinek népszerű ismertetése. Bp., 1933, Dr. Vajna György és Társa. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fábián Róbert: Lengyelország. Útikönyv és térkép. Budapest, 2006, Tábla és Penna Kiadó. Kiadói papírkötés, színes fotókkal, és fekete-fehér térképekkel illusztrálva, valamint egy térképmelléklettel.
1
15130.

Fábián Róbert: Lengyelország. Útikönyv és térkép. Budapest, 2006, Tábla és Penna Kiadó. Kiadói papírkötés, színes fotókkal, és fekete-fehér térképekkel illusztrálva, valamint egy térképmelléklettel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Répertoire des Rues de Paris avec Indication de la plus procjhe station du Métro. Repertory of Streets de Paris. Determines the Underground Stations. Paris, é.n., L'Indispensable. Kiadói kartonált papírkötés, megviselt állapotban, a borítója kopottas, a gerince és a kötése sérült, számos térképpel illusztrált, francia és angol nyelven./ Paperbinding, in French language, with lot of map, in poor condition, with a damaged cover, spine, and binding.
1
15131.

Répertoire des Rues de Paris avec Indication de la plus procjhe station du Métro. Repertory of Streets de Paris. Determines the Underground Stations. Paris, é.n., L'Indispensable. Kiadói kartonált papírkötés, megviselt állapotban, a borítója kopottas, a gerince és a kötése sérült, számos térképpel illusztrált, francia és angol nyelven./ Paperbinding, in French language, with lot of map, in poor condition, with a damaged cover, spine, and binding.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse