Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 138

15084.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Budapest Székesfőváros Statisztikai Évkönyve XX. évfolyam. Szerk.: Dr. Illyésfalvi I. Lajos. Bp., 1932, Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kopottas borítóval, magyar és német nyelven./ Statistisches Jahrbuch der Haupt- und Reisdenzstadt Budapest. XX. Jahrgang 1932. Half-linen-binding, with spotty and worn cover, in Hungarian and German languages.
15085.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kiss László, Kiszely Gyula, Vajda Pál: Magyarország ipari műemlékei. Industrial Monuments in Hungary. Bp., 1981, Országos Műszaki Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15086.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pusztuló műemlékeink nyomában. Szerk.: Ézsiás Anika, Szakály István. Bp., 1983, RTV-Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
15087.

Rufpreis:
1 000 HUF

15088.

Rufpreis:
800 HUF

Archívum 13. A Heves Megyei Levéltár Közleményei. Eger, 1994. Készült 500 példányban! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15089.

Rufpreis:
1 200 HUF

Archívum 2. A Heves Megyei Levéltár Közleményei. Eger, 1974. Készült 1000 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15090.

Rufpreis:
1 200 HUF

Germanus Gyula: Kelet varázsa. Bp., 1984, Magvető Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15091.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szombathy Viktor: Száll a rege várról várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony-Budapest, 1986, Madách-Móra. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15092.

Rufpreis:
1 200 HUF

15093.

Rufpreis:
800 HUF

15094.

Rufpreis:
800 HUF

15095.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF