Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 138
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1338163
15084
301
4600
Books: Travelling, Local History
1568646
15085
301
Budapest Székesfőváros Statisztikai Évkönyve XX. évfolyam. Szerk.: Dr. Illyésfalvi I. Lajos. Bp., 1932, Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kopottas borítóval, magyar és német nyelven./ Statistisches Jahrbuch der Haupt- und Reisdenzstadt Budapest. XX. Jahrgang 1932. Half-linen-binding, with spotty and worn cover, in Hungarian and German languages. 1599492
15086
301
Kiss László, Kiszely Gyula, Vajda Pál: Magyarország ipari műemlékei. Industrial Monuments in Hungary. Bp., 1981, Országos Műszaki Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
1617386
15087
301
Pusztuló műemlékeink nyomában. Szerk.: Ézsiás Anika, Szakály István. Bp., 1983, RTV-Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
1566988
15088
301
1617240
15089
301
Archívum 13. A Heves Megyei Levéltár Közleményei. Eger, 1994. Készült 500 példányban! Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1617238
15090
301
Archívum 2. A Heves Megyei Levéltár Közleményei. Eger, 1974. Készült 1000 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1137181
15091
301
Germanus Gyula: Kelet varázsa. Bp., 1984, Magvető Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1616493
15092
301
Szombathy Viktor: Száll a rege várról várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony-Budapest, 1986, Madách-Móra. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. Jó állapotban. 1614451
15093
301
1616769
15094
301
1616770
15095
301
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF