Thanhoffer Lajos: Kongó. Orvosi táskával Afrika földjén. Budapest, [1944], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 317 p. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, megviselt állapotban, foltos, kopottas borítóval, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, 224/225 p. oldalakon ceruzás firkával.
Brunton Paul: India titkai. Fordította: dr. Baktay Ervin. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kissé fakó gerinccel, kissé laza fűzéssel, fotókkal illusztrált kiadás.
Karl Miklós: A dűlőutak szorgos népe. Adalékok Muzslya százéves történetéhez. 1890-1990. Újvidék, 1990, Forum - Magyar Szó. Készült 3000 példányban. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, kihajtható térkép melléklettel. Jó állapotban.
Venezia. La Chiesa di S. Maria Gloriosa dei Frari. Milano, é.n., Bertarelli. Fűzött papírkötés, fekete-fehér fotókkal, olasz nyelven./ Paperbinding, in black and white photos, in Italian languages.