Juwelen Zahl der Lose: 44
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1606275
19000
300
Jewellery
Ezüst(Ag) bross, markazit és ónix díszítéssel, jelzett, 2,5x2 cm, bruttó: 5,7 g 1606280
19001
300
Jewellery
Ezüst(Ag) fényképtartó medál, jelzett, 2x2 cm, nettó: 5,2 g 1607974
19002
300
Jewellery
Kő berakásos ezüst (Ag.) bross, jelzett, 5×2,5 cm, bruttó 15 g 1606347
19003
300
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, achát kővel, jelzett, méret: 52, bruttó:7,3 g 1606352
19004
300
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc, topáz medállal, jelzett, medál: 4x3 cm, h: 44 cm, bruttó: 18,6 cm 1606421
19005
300
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) Gucci szív alakú medál, jelzett, 3x3 cm, nettó: 13,8 g 1606446
19006
300
4200
Jewellery
Ezüst(Ag) cukorfogó, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 23,6 g 1606457
19007
300
Jewellery
Ezüst(Ag) díszkanál, svájci címerrel, jelzett, h: 11,5 cm, bruttó: 13,3 g 1606483
19008
300
Jewellery
Ezüst(Ag) táncoló figura, jelzett, m: 6 cm, nettó: 5,7 g
1606487
19009
300
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc függővel, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 6,1 g 1606498
19010
300
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) bross, üveg kövekkel, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 6,4 g
1606507
19011
300
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) bross, tigrisszemmel, jelzett, 4x3 cm, bruttó: 8,3 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF