Juwelen Zahl der Lose: 44
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1610310
19024
300
Jewellery
Ezüst vadász bross. Szarvastehén gyöngyfog ezüst foglalatban / Silver hunting trophy 5,4 g
1560741
19025
300
Jewellery
Ezüst(Ag) markazitos gyűrű, hiánnyal, jelzett, méret: 56, bruttó: 10 g 1561173
19026
300
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott masszív gyűrű, jelzett, méret: 60, nettó: 7,4 g 1561210
19027
300
Jewellery
Ezüst(Ag) apró szintetikus kővel díszített korona függő, jelzett, 1,9x1,3 cm, bruttó: 1,5 g 1561156
19028
300
Jewellery
Ezüst(Ag) kereszt függő, jelzett, 2,4x1,3 cm, nettó: 1,4 g 1561142
19029
300
Jewellery
Ezüst(Ag) markazitos rák gyűrű, hiánnyal, jelzett, méret: 52, bruttó: 2,7 g 1560855
19030
300
Jewellery
Ezüst(Ag) cannabis gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 2,2 g 1560791
19031
300
Jewellery
Ezüst(Ag) 11 szintetikus kővel díszített gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,6 g 1596460
19032
300
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű apró szintetikus kövekkel díszítve, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,5 g 1514861
19033
300
Jewellery
Ezüst(Ag) kockás fonású nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 2,3 g 1514887
19034
300
Jewellery
Niellós ezüst(Ag) karkötő, jelzés nélkül, pótolt, nem ezüst karikával, h: 20 cm / Silver bracelet with niello ornament, bruttó: 10,8 g
1610075
19035
300
Jewellery
Ezüst(Ag) színházi táska, hiányos zománcozott díszítéssel, sérüléssel, jelzett, bruttó: 213 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF