Keramiken Zahl der Lose: 29
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1556959
11050
300
Art-ceramics
Gorka Géza (1895-1971): Húsvéti asztaldísz. Repesztett mázas kerámia, sérüléssel (ragasztott), jelzett, m: 13 cm
1311682
11051
300
Art-ceramics
Pikszai Rudolf (1903-1982): Puttó a faunok szorításában. Festett gipsz, apró hibákkal, jelzett, 11×16 cm
1529575
11052
300
Art-ceramics
Sz jelzéssel: Iszogató vadász. Festett kerámia, jelzett, piszkos, m:13 cm
1609716
11053
300
Art-ceramics
Iparművészi Vállalatos retro falikép, mázas kerámia, jelzett (AM), hibátlan, 14×17 cm
1027596
11054
300
Art-ceramics
1610407
11055
300
Art-ceramics
Zsolnay jelzéssel: Amfora váza, mázas kerámia, részben kézzel festett, kopott, m:34 cm 1392374
11056
300
Art-ceramics
B. Várdeák Ildikó (1929-) repesztett mázas kerámia bonbonier, jelzett, m: 6 cm, d: 14 cm. 1504272
11057
300
Art-ceramics
Tófej retró váza, hólyagos mázzal, máz hibákkal, m:21 cm
1607440
11058
300
Art-ceramics
Papagáj, kerámia figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
1607431
11059
300
Art-ceramics
Mázas kerámia bagoly, kézzel festett, jelzés nélkül, alján kis lepattanással, m: 7 cm 1606988
11060
300
Art-ceramics
Hummel szívecskés kulacs dugóvel, mázas kerámia, jelzett, kis kopásokkal, m: 20 cm 1607119
11061
300
Art-ceramics
Jelenetes mázas kerámia söröskorsó ón fedéllel, matricás, jelzett, m: 25,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF