Keramiken Zahl der Lose: 29
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1590637
11062
300
Art-ceramics
Okarina, égetett agyag, sérült, h:17,5 cm
1606262
11063
300
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Családi egy kerék. Mázas fali kerámia, hibátlan, 33×21 cm 1605542
11064
300
Art-ceramics
Csenki fazekas váza, festett-mázas cserép, jelzett, alján máz hibával, m:19 cm 1605927
11065
300
Art-ceramics
Karcagi Miska kancsó, kézzel festett kerámia, jelzett, kopott, "Igyál, igyál engem is Kínálj!" felirattal, m: 25 cm 1608280
11066
300
Art-ceramics
cca 1900 Jelzett (JM ?) mitológiai jelenetes kerámia falitányér, máz kopással, alján kis lepattanással, d:21 cm 1054535
11067
300
100
Art-ceramics
Dekoratív, San Marino várát formázó mázas kerámia folyadéktároló, rajta műanyag csappal, kézzel festett, jelzés nélkül, m: 23,5 cm 1054920
11068
300
Art-ceramics
Fazekas váza, apró lepattanásokkal, mázas kerámia, jelzett, m:22 cm
1548273
11069
300
Art-ceramics
1562112
11070
300
Art-ceramics
Jelzett retró váza, apró lepattanással, m: 37 cm
1360228
11071
300
Art-ceramics
Mázas retro kerámia váza, jelzett (BK), apró lepattanással, m:27 cm
1529532
11072
300
1500
Art-ceramics
Asia. Múzeumi másolat, Mázas kerámia falikép, apró mázhibákkal, 33×21 cm 1609741
11073
300
Art-ceramics
Edelkeramik tortatál, levonó képes, jelzett, kopott, 35×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF