Keramiken

Zahl der Lose: 29

Okarina, égetett agyag, sérült, h:17,5 cm
11062.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Családi egy kerék. Mázas fali kerámia, hibátlan, 33×21 cm
11063.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csenki fazekas váza, festett-mázas cserép, jelzett, alján máz hibával, m:19 cm
11064.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karcagi Miska kancsó, kézzel festett kerámia, jelzett,  kopott, "Igyál, igyál engem is Kínálj!" felirattal, m: 25 cm
11065.

Rufpreis:
1 000 HUF
16

cca 1900 Jelzett (JM ?) mitológiai jelenetes kerámia falitányér, máz kopással, alján kis lepattanással, d:21 cm
11066.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dekoratív, San Marino várát formázó mázas kerámia folyadéktároló, rajta műanyag csappal, kézzel festett, jelzés nélkül, m: 23,5 cm
11067.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Fazekas váza, apró lepattanásokkal, mázas kerámia, jelzett, m:22 cm
11068.

Rufpreis:
1 000 HUF

11069.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzett retró váza, apró lepattanással, m: 37 cm
11070.

Rufpreis:
800 HUF

Mázas retro kerámia váza, jelzett (BK), apró lepattanással, m:27 cm
11071.

Rufpreis:
1 000 HUF

Asia. Múzeumi másolat, Mázas kerámia falikép, apró mázhibákkal, 33×21 cm
11072.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Edelkeramik tortatál, levonó képes, jelzett, kopott, 35×30 cm
11073.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF