Antik Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1610314
11034
300
Antique
XIX. sz vége: Ón, asztali zsebóra tartó, puttós díszítéssel / Tin pocketwatch holder 27 cm 1610295
11035
300
Antique
XX. sz. eleje: Bronz kígyó (kobra) formájú zsebóratartó / Bronze pocket watch holder 29 cm 1577195
11036
300
30000
Antique
Antik forgatható fejű takaróállvány?, kutyás gobelin képpel, festett fa talapzattal, m:48 cm
1610414
11037
300
Antique
Szecessziós ón tál, jelzés nélkül, apró horpadással, 28×23 cm 1610429
11038
300
22000
Antique
Uchin Creation ezüst (Ag.) talpú és fogójú üveg bonbonier, csiszolt mintával, hibátlan, jelzett, m:16 cm
1610442
11039
300
11000
Antique
Empire ezüst (Ag.) talpú váza, csiszolt mintával, hibátlan, súlyozott, jelzett, m:28 cm 1610456
11040
300
11000
Antique
Ezüst (Ag.) talpú váza, csiszolt mintával, hibátlan, jelzett, m:27 cm 1606349
11041
300
Antique
Díszes kovácsoltvas levélmérleg, jelzés nélkül, max. 2 kg, m: 37 cm
1606331
11042
300
36000
Antique
A. Mignarde francia sztereoszkóp nyolc lemezzel, saját, kissé sérült dobozában
1607893
11043
300
15000
Antique
cca 1910 Thorens fa zenedoboz, No. 27, háromféle dallammal (Faust Marsch, Loreley, Freischutz Jägerchor), svájci gyártmány, jelzett, 8.5x6x13 cm./ cca 1910 Thorens wood music box, No. 27, with three song (Faust Marsch, Loreley, Freischutz Jägerchor), Swiss made, signed, 8.5x6x13 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF