Antik Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1595832
11022
300
Antique
Antik réz feszület, 14×7 cm 1606367
11023
300
Antique
Art deco ezüst(Ag) kis kés, 4 db, jelzett, h: 16,5 cm, bruttó: 93,4 g 1607957
11024
300
Antique
Címeres fém pecsétnyomó, 3,5×2 cm
1606657
11025
300
Antique
Tevan Margit (1901-1978): Kis tálka, fém, jelzett, 15×15 cm
1606663
11026
300
11000
Antique
Tevan Margit (1901-1978) dobozka, fém, fa betéttel, jelzett, 16×11×3 cm
1606282
11027
300
Antique
Antik ezüst (Ag.) filigrán feszülettartó, jelzett, későbbi kézzel festett porcelán feszület berakással, 13,5×5,5 cm, bruttó 20 g 1606643
11028
300
Antique
Ólomkristály fűszertartó, párban, ezüst(Ag) talppal, jelzett, d: 4 cm 1606647
11029
300
Antique
Régi sétabot, ezüst(Ag) rátétekkel, jelzett, h: 84 cm 1599767
11030
300
Antique
cca 1940 Elefántfigurás íróasztali készlet (tintatartó porcelán betéttel, levélvágó, tapper) faragott fa, jelzés nélkül, jó állapotban, 38×25 cm 1565694
11031
300
Antique
Intarziás biedermeier fa doboz, kulcs nélkül, kis hibákkal, m:14,5 cm, 27,5×18,5 cm
1606440
11032
300
Antique
Ólomkristály parfümtartó, jelzett ezüst(Ag) kupakkal, apró csorbákkal, m: 14,5 cm
1610316
11033
300
Antique
cca 1900 Szecessziós bronz zsebóra tartó női alak díszítéssel. Patinás / Art nouveau pocket watch holder. With patina. 13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF