Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 321
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1604472
10168
299
Monostori jelzéssel: Ablak a világra, olaj, vászon, 40×30,5 cm 1559974
10169
299
Mund jelzéssel: Templom. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 23×19 cm
1578984
10170
299
Müller jelzéssel: A rév a folyó partján. Olaj, karton, keretben, 18×28 cm
1604748
10171
299
Neogrády jelzéssel: Falusi utca részlet. Olaj, karton, sérült keretben, 26×35 cm 1574083
10172
299
Neogrády jelzéssel: Melegágyak a háznál. Olaj, vászon, üvegezett sérült keretben, 46×62 cm
1598732
10173
299
Neogrády jelzéssel: Nyár, olaj, vászon, 60,5×80,5 cm 1600178
10174
299
28000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Szőke lány. Olaj, karton, üvegezett keretben, 64×53 cm 1603394
10175
299
3800
Novák Lajos (1927-1989): Táj, rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/82), paszpartuban, 31,5×41,5 cm
1560423
10176
299
Nyergesi jelzéssel: Cserepesvirágok, Filc, papír, 44×30 cm
1604709
10177
299
Nyilasy jelzéssel: Hazafelé. Olaj, karton, üvegezett keretben, 17×23 cm
1556973
10178
299
Nyilas jelzéssel: Parasztház. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 9×13 cm 1465813
10179
299
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF